Mieszkanie, ul. Mieszka I
Mieszka I, Gostyń, wielkopolskie
- 289 000 zł
- 48 m²
- 6 020,83 zł/m²
Dariusz Krzemińs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mieszka I
Mieszka I, Gostyń, wielkopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mieszka I
Zaktualizowane: 12 maja 2026
289 000 zł 48 m² 6 020,83 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
3/4
2
1978
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1978Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 289 000 zł (6 020,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, środkowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: dkn. | Dariusz Krzemiński Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mieszka I, Gostyń, gostyński, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m² Gostyń, ul. Mieszka I
Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na III piętrze w bloku przy ul. Mieszka I w Gostyniu. Lokal jest zadbany, odświeżony oraz gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
Mieszkanie składa się z:
przestronnego salonu,
sypialni,
oddzielnej kuchni,
przedpokoju,
łazienki z WC. (...)
889 732...
889 732 892